Back 4 Blood Yayınlandığında Sadece Online Modu Olacak

Back 4 Blood Yayınlandığında Sadece Online Modu Olacak

Tek başına solo olarak oynama modu oyuna sonradan eklenecek.

Tek başına solo olarak oynama modu oyuna sonradan eklenecek.

Geliştiriciler Turtle Rock , Back 4 Blood'ın yapay zeka takım arkadaşlarıyla solo modda çevrimdışı oynanıp oynanamayacağına ilişkin bir soruya yanıt olarak , "Gelecek için çevrimdışı olarak destekleyebileceğimiz yolları araştırıyoruz”, ayrıca ekledi “Bu bizim için büyük bir eksiklik olacak, çünkü daha önceki Left 4 Dead oyunlarını hepsi çevrimdışı oynamayı destekleyici şekilde piyasaya sürülmüştü. Çoğu kişi Back 4 Blood için de aynısının olcağını düşünmüş olabilir. Ancak ilk çıktığında maalesef çevrimdışı mod inaktif yani olmayacak.

Back 4 Blood, 12 Ekim'de çıkacak ve bir takımın zombileri kontrol etmesini sağlayan bir PvP moduna sahip olacak.

Umarım her iki özellik de lansman sonrası güncellemelerde gelir. Turtle Rock, Vermintide 2 gibi oyunlarda olduğu gibi, oyundaki lider oyuncu sahip olduğu sürece DLC'nin bir partideki tüm oyuncular tarafından erişilebilir olacağını açıklayarak yakın zamanda bir miktar artı topladı.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Frostpunk’ın Yapımcıları Yeni Bir Oyun Duyurdu

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.

Yeni Tales of Arise Fragmanı Yayınlandı
Yeni Tales of Arise Fragmanı Yayınlandı

Bugün Summer Game Fest sırasında yeni bir Tales of Arise fragmanı yayınlandı. Tales of Arise'ın yeni fragmanı, bu yıl içinde piyasaya sürüldüğünde yeni JRPG'de birlikte seyahat edeceğimiz tüm karakterlere yeni ve güzel bir bakış açısı verdi.