Cyberpunk 2077’nin PS5 Versiyonu 2022’nin İlk Çeyreğinde Çıkıyor, Büyük Güncelleme Yolda

Cyberpunk 2077’nin PS5 Versiyonu 2022’nin İlk Çeyreğinde Çıkıyor, Büyük Güncelleme Yolda

CD Projekt Red, en son şirket brifinginde Cyberpunk 2077'nin PlayStation 5 sürümünü 2022'nin ilk çeyreğinde piyasaya sürmeyi hedeflediğini doğruladı.

CD Projekt Red, en son şirket brifinginde Cyberpunk 2077'nin PlayStation 5 sürümünü 2022'nin ilk çeyreğinde piyasaya sürmeyi hedeflediğini doğruladı.

11 (6)

Geliştirici, aynı zamanda tüm platformlarda "büyük" bir güncelleme yayınlayacağını açıkladı. Bu yamanın ne içereceği konusunda herhangi bir ayrıntı yok, ancak stüdyonun son birkaç aydır üzerinde çalıştığı şeyin bu olduğu varsayılıyor.

CDPR ayrıca ekiplerinin yeniden yapılandırılmasının devam eden bir süreç olduğuna dikkat çekiyor. Cyberpunk 2077'nin geçen yıl bu zamanlarda piyasaya sürülmesinin ardından şirket önemli ölçüde değiştirildi ve genişletildi. Oyunun feci lansmanının stüdyonun planlarını altüst ettiğine şüphe yok ve 12 ay sonra bile hala etkilerini hissediyor.

Yine de Cyberpunk 2077'nin en azından PS5 versiyonu o kadar da uzağımızda değil . CDPR'in nihayet PlayStation konsollarında düzgün çalışan bir deneyim sunmasını umuyoruz! :)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Bioshock'un 4. Oyunu Yolda mı?

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ

Zelda: Breath of the Wild İçin Online Modu Geldi!
Zelda: Breath of the Wild İçin Online Modu Geldi!

İçerik yaratıcısı PointCrow'un işe aldığı mod geliştiriciler sayesinde artık The Legend of Zelda: Breath of The Wild'ı arkadaşlarınızla online olarak