İddia: Epic Games Yılbaşına Kadar Ücretsiz Oyun Dağıtacak!

İddia: Epic Games Yılbaşına Kadar Ücretsiz Oyun Dağıtacak!

Epic Games Store muhtemelen bu yaklaşan Noel sezonu için ücretsiz oyunlar yayınlayabilir! Henüz resmiyete kavuşmadı, ancak oyun platformu muhtemelen

Epic Games Store muhtemelen bu yaklaşan Noel sezonu için ücretsiz oyunlar yayınlayabilir! Henüz resmiyete kavuşmadı, ancak oyun platformu muhtemelen bu yıl sonu bu kampanyayı yapacak. Epic Games Store 2019'dan bu yana geçen süreçte özellikle her yıl sonunda ücretsiz oyunlar veriyor.

Epic Games Store'un hangi oyunları bilmesek de geçmiş kayıtlarından oyunların çoğu oldukça yüksek bütçeli. Buna Tomb Raider serisi, Borderlands serisi, GTA V, Star Wars Battlefront II, Batman Arkham üçlemesi, Control, Prey, Dead by Daylight, Overcooked 2, Tiny Tina's Assault on Dragon Keep, World War Z, A Plague Tale: Innocence dahil, Alien: Isolation, Bioshock Collection, Wolfenstein: New World Order ve çok daha fazlası vardı.

Epic Games Store 2019'da 12 ücretsiz oyun verdi. Ardından, 2020 ve 2021 boyunca şirket, birçok popüler oyun başlığı ve bağımsız oyun içeren toplam 15 oyun vermişti. Noel hediyelerinin 15 Aralık 2022'de başlayıp 10 Ocak 2023'e kadar devam edebileceği söyleniyor…

Onay, Dealabs sızıntısı yapan Billbil-kun aracılığıyla geldi - Star Wars: Squadrons'un şu andan itibaren önümüzdeki 1 Aralık Perşembe gününe kadar Epic Games Store kitaplığınıza ücretsiz olarak eklenebileceğini doğrulamasının yanı sıra - Epic Games Store'un bir kez daha ücretsiz oyun haftası yapacağına ve büyük oyunlar vereceğine dair bir ipucu verdi. 

Bakalım Aralık ortasından sonuna kadar Epic Games’ten güzel haberler görecek miyiz?

LoL'dan Ödülü Kaptın, Karşınızda Şanlı Kog'Maw
LoL'dan Ödülü Kaptın, Karşınızda Şanlı Kog'Maw

Bu sezonun Şanlı kostümü Kog'Maw'a geleceği duyurulmuştu, şimdi de oynanışı ve sanat görseli paylaşıldı.