Returnal PC İçin Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Returnal PC İçin Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Returnal'ın PC sürümünden önemli sızıntıların ardından Sony, sonunda oyunun yeni bir fragmanının paylaşıldığı The Game Awards 2022

Returnal'ın PC sürümünden önemli sızıntıların ardından Sony, sonunda oyunun yeni bir fragmanının paylaşıldığı The Game Awards 2022 sırasında Returnal'ın Steam'e geleceğini doğruladı ve 2023'ün başlarında bir çıkış penceresi aldı.

Henüz uygun bir çıkış tarihi olmadığı için şu anda Returnal'ı önceden satın alamasanız da, GPU, CPU ve RAM ve depolama miktarını ayrıntılarıyla açıklayan PC'deki sistem gereksinimlerinin tüm ayrıntıları çıktı. 

Returnal'ın Steam sayfasına göre, oyunu minimum kalitede çalıştırmak için en az bir GTX 1060/RX 580 ile bir Intel i5-6400/Ryzen 5 1500X'e ihtiyacınız olacak. İşin ilginç yanı, oyunun minimum 16 GB RAM gerektirmesi. Çoğu yeni oyun, minimum kalite için 8 GB RAM ve önerilen bir deneyim için 16 GB RAM gerektirir. Bu nedenle, bilgisayarınızda hâlâ 8 GB RAM varsa, sorunsuz bir Returnal deneyimi için yükseltme yapmanız gerekebilir.

Önerilen sistem gereksinimi, Intel i7-8700/Ryzen 7 2700X ile RTX 2070 Super/RX 6700 XT önermekte. Ayrıca, önerilen deneyim için 32 GB RAM'e ihtiyacınız olacak. Oyun PC'nizde 60 GB boş alan istiyor ve oyunu yüklemek için bir SSD kullanılması geliştiriciler tarafından tavsiye ediliyor. Returnal'ın PS5'e özel olduğu ve PS4'ü atladığı gerçeğiyle ilgili olarak, SSD'nin oyunun PC'deki genel performansında önemli bir rol oynayabileceği varsayılıyor.

32 GB RAM önerilen gereksinimler için oldukça fazla kabul ediliyor.

PUBG Mobile 2.3 Güncellemesi Yayınlandı! İşte Bütün Detaylar…
PUBG Mobile 2.3 Güncellemesi Yayınlandı! İşte Bütün Detaylar…

PUBG Mobile 2.3 Güncellemesi Yayınlandı! İşte Bütün Detaylar. Futbol efsanesi Lionel Messi, sizi yeni futbol temalı oynanış özelliklerini denemeye davet