Rockstar GTA 3’lemesini Yeniden Düzenliyor Olabilir!

Rockstar GTA 3’lemesini Yeniden Düzenliyor Olabilir!

GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas Remastered olarak bu yıl sonunda piyasaya sürülebilir!

GTA 3, GTA Vice City ve GTA San Andreas Remastered olarak bu yıl sonunda piyasaya sürülebilir!

Rockstar Games'in Dundee stüdyosu, üç klasik PS2 dönemi Grand Theft Auto oyununun yeniden düzenlenmiş sürümleri üzerinde çalışıyor : Grand Theft Auto 3 , Grand Theft Auto: Vice City ve Grand Theft Auto: San Andreas , Kotaku raporları . Ekim sonu veya Kasım başı bir sürümün, sonunda PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve S, Switch, PC, Stadia ve cep telefonları için piyasaya sürülebilecek olduğu söyledi.

Yeniden düzenlenen oyunların söylentileri bir süredir ortalıkta dolaşıyordu, ancak bu ay Rockstar Games'in ana şirketi Take-Two Interactive , GTAV , GTA Online'ın ve Kerbal Space Program’in mevcut nesil portlarının yanı sıra eski oyunların “üç habersiz” yinelemesini yayınlamayı planladığını doğruladı. Tabii ki çok geniş bir oyun kütüphanesine sahip olan stüdyo Bioshock ya da Max Payne ya da Bully’i bile yeniliyor olabilir.

Kotaku'ya göre , üç GTA oyunu Unreal Engine'de yeniden düzenleniyor ve bir kaynak, mevcut oyunların yoğun şekilde değiştirilmiş sürümleri gibi göründüklerini söylüyor. Oynanışın orijinallere sadık kaldığı, kullanıcı arayüzünün de klasik stilinin korunduğunu söyledi. Pandemi dolayısıyla ne zaman çıkacağı belli değil ancak 2022’de en geç çıkacağını söylüyor.

Rockstar Games'ten bir sözcü, yeniden düzenlenen üçleme iyi satarsa yayıncının orijinal Red Dead Redemption'ı yeniden düzenlemeyi planladığı da söyleniyor!

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Fortnite’ın Yeni Modu: Among Us Kopyası!

UYGUN FİYATLI KODLAR ve DAHA FAZLASI İÇİN BURADAN SİTEMİZİ ZİYARET EDEBİLİRSİNİZ.The Game Awards Adayları Belli Oldu! The Game Awards Bütün Detaylar…
The Game Awards Adayları Belli Oldu! The Game Awards Bütün Detaylar…

Geoff Keighley’nin sunduğu The Game Awards özel etkinliği için God of War: Ragnarök ve Elden Ring'in sırasıyla on ve yedi adaylık ile başı çektiği 2022 Oyun